Дитяча стоматологіяДуже важливим напрямком діяльності нашої клініки є Дитяча стоматологія. Як важливо, щоб у дитини були міцні і здорові зуби! Не менш важливо, щоб малюк з самого дитинства не відчував страху перед стоматологічним кріслом.

Ось чому ми намагаємося забезпечити максимальний комфорт нашим маленьким пацієнтам. Ось час прийому фахівець докладно і головне, цікаво, розповість про проведені процедурах, і зробить все, щоб звести до мінімуму будь-які негативні емоції і переживання. Тільки дитячий лікар, зробивши повний огляд порожнини рота дитини, може вказати на існуючі проблеми і провести необхідне лікування.

Крім лікування, фахівці клініки займаються попередженням розвитку захворювань зубощелепної системи:
  • сріблення (метод лікування початкового карієсу молочних зубів);
  • навчання гігієні порожнини рота;
  • герметизація фісур молочних і постійних зубів (запечатування поглиблень на зубах спеціальним герметиком, який стає механічною перешкодою на шляху мікроорганізмів, робить емаль зуба міцніше і стійкіше до карієсу);
  • обробка зубів кальцій і фторвмісними препаратами;
  • формування правильного прикусу у дитини;
Дорогі батьки, не втрачайте час, вважаючи, що хвороби підуть разом з випаданням молочних зубів. Медичні дослідження показують, що стан порожнини рота безпосередньо пов'язано зі здоров'ям всього дитячого організму. Запальні процеси, карієс і інші поширені проблеми провокують утворення токсинів, які всмоктуються в загальну систему кровообігу. В результаті, страждають самі життєво важливі органи: серце, нирки, печінку і так далі. Щоб не допустити неприємних наслідків - зверніться за консультацією до фахівця вже зараз. Сучасні методи лікування, високоякісне обладнання, новітні матеріали та індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта зроблять відвідування клініки легким і приємним.

Рівні зуби, красива білосніжна посмішка - це теж результат постійної турботи і ретельного догляду. Поки дитина маленька, мама і тато зобов'язані повністю контролювати процес гігієни. Спочатку дорослі повинні навчити дитину правильно чистити зуби, а потім стежити за тим, як він це робить самостійно. Батьки повинні не менше чотирьох разів на рік водити дитину на профілактичні огляди до стоматолога, навіть якщо все нормально, і ваш син або дочка ні на що не скаржаться. Проблеми з зубами не завжди виявляються відразу, до пори, до часу дитини може нічого не турбувати.

Візит дитини на лікування до стоматолога - захід завжди дуже відповідальна. Воно виправдано викликає у батьків багато хвилювань. Часто постає питання про те, як правильно підготувати дитину до цього візиту.

Пам'ятайте, дитина народжується без страху перед зубним лікарем. Чи не виробляйте його у дитини заздалегідь. Прояв вголос переживань, батьківський погляд повний тривоги, викликає у малюка паніку. Він починає думати, якщо мама або тато з такою боязню ведуть його лікуватися, значить, попереду його чекає щось жахливе. Паніка переростає в некероване поведінку, і сеанс лікування може нанести дитині незабутню психологічну травму. Не плачте і не плачте разом з ним. Ваше співчуття в даному випадку завдає тільки шкоду психіці малюка. Наше ж завдання - зробити його мінімальним. Кращою помічник для сина або дочки - ваша витримка, батьківське тепло і спокій.

Перед походом до стоматолога необхідно пояснити дитині, що на його зубик з'явилося чорне плямочка. Якщо нічого не робити, воно буде рости і зубок заболить. Щоб цього не сталося, потрібно сходити до лікаря і почистити зубок спеціальною машинкою, яка трохи дзижчить. Потім доктор заклеїть зубок пломбою, і він не буде більше хворіти.

Записуючись на прийом, вибирайте такий час, коли ваша дитина зазвичай знаходиться в хорошому настрої - після їжі і сну.

Якщо у вашої дитини є якісь хронічні захворювання, обов'язково повідомте про це лікаря!

Лікарі нашої поліклініки проведуть огляд вашої дитини, навчать малюка чистити зуби, допоможуть підібрати зубну пасту і зубну щітку.

Все лікування абсолютно безболісно, так як в нашій клініці застосовуються всі сучасні види анестезії.

Наші лікарі проведуть необхідне лікування зубів вашої дитини найсучаснішими матеріалами.

Тільки регулярні візити до лікаря можуть забезпечити повний контроль над здоров'ям зубів вашого малюка.

Знання і зрілість батьків в даних питаннях залежать від нашого лікарського досвіду, здатності донести інформацію до наших клієнтів. Ваша дитина в майбутньому буде вдячний Вам за гарну посмішку і хороше здоров'я!

Звертайтеся до нас! Наша стоматологія надає широкий спектр стоматологічних послуг. І завжди пам'ятайте про те, що посмішка пацієнта є візитною карткою лікаря!