ОртодонтіяУ сучасному світі все більше уваги приділяється здоров'ю і зовнішнім виглядом. Невід'ємною частиною зовнішнього вигляду є білосніжна посмішка і красиві рівні зуби. По-перше - неправильно розташовані зуби, неестетичний профіль особи можуть стати причиною психологічних проблем (людина починає соромитися своєї посмішки, виникають комплекси), це позначається на особистому житті, на кар'єрі людини, тобто неправильний прикус погіршує естетику особи, що неминуче надає людині невпевненість в собі, знижує самооцінку. По-друге - порушується функція зубощелепної системи і всього організму в цілому, неправильний прикус найбезпосереднішим чином позначається на здоров'ї зубів, зубощелепної системи і всього організму в цілому (шлунково-кишковий тракт і т.д.)

Ортодонтія (виправлення прикусу) - це область стоматології, яка дозволяє виправити прикус, вирівняти неправильно розташовані зуби і відновити функціонування зубощелепної системи. Тільки в останнє десятиліття з розвитком нових технологій в обстеженні, лікуванні пацієнтів, з появою комплексного підходу ортодонтія піднялася на якісно новий рівень, що дозволяє зробити ортодонтичне лікування якісним і комфортним для пацієнта. Ортодонтія покликана вирішувати проблеми з прикусом. Ви, напевно, не один раз чули, що у кого-то з ваших друзів або знайомих - прикус неправильний. Фактично це означає, що зуби розташовуються не так, як повинні. При порушенні структури зубного ряду може постраждати і череп, і шлунок, і ясна. З чим це пов'язано?

Справа в тому, що зуби у людини розташовуються таким чином, що він може легко пережовувати їжу. Якщо ж відбуваються якісь зміни, то порушується і функціональність самих зубів. В результаті, їжа буде погано пережовують, а це вже може призвести до загострення гастриту або виникнення виразки.

За статистикою 90% населення має неправильний прикус і потребує ортодонтичному лікуванні. Ортодонтія користується великим попитом серед різних верств населення. Це й не дивно, адже виправити прикус ніколи не пізно. Однак краще зайнятися цим в ранньому віці, оскільки організм швидше пристосовується до змін саме в період активного росту.

Що це дає пацієнтові? Замість того щоб носити брекети 2 роки, дитині на це процес вирівнювання зубного ряду потрібно всього рік. Звичайно, все залежить від кожного конкретного випадку, але в середньому, цифри такі. Ви, напевно, вже чули про таке вираженні, як «голлівудська посмішка». Мати таку ж, ви зможете завдяки такому напрямку, як ортодонтія.

Чим виправляють прикус? У ортодонтії для виправлення прикусу, в основному, використовує таку ортодонтичну конструкцію, як брекети. При незначних змінах прикусу в ранньому віці можуть використовуватися спеціальні пластини та капи. Брекети можуть відрізнятися один від одного матеріалом виготовлення, а також типом кріплення.

Зверніть увагу, що брекети представлені в різної цінової категорії, що робить їх доступними широкому колу людей. Після того, як брекети будуть встановлені, особливу увагу необхідно приділяти догляду за ними. Наші стоматологи нададуть всю необхідну інформацію і підкажуть, як необхідно поводитися, якщо відклеїться пластина або, що можна їсти, а від чого краще відмовитися. Пам'ятайте, тільки дотримуючись всі рекомендації лікарів можна отримати позитивний результат лікування!

У нас представлений широкий вибір брекет-систем для дітей і дорослих. У нашій клініці працюють досвідчені ортодонти, ми використовуємо тільки перевірені технології, тому результат лікування - рівні зуби.