Реєстратура



Реєстратура є основним структурним підрозділом поліклініки, яка здійснює організацію прийому хворих до лікаря в поліклініці і вдома.

Основними функціями реєстратури є:

  • організація запису пацієнтів на прийом до лікаря, як при безпосередньому зверненні в поліклініку, так і по телефону;
  • запис відвідувачів на прийом до лікаря здійснюється по талонною системі. Реєстратори видають пацієнтам талони із зазначенням прізвища лікаря, номера кабінету і часу прийому;
  • направлення пацієнтів з гострим болем до чергового лікаря;
  • проведення своєчасного підбору і доставки медичної документації в кабінети лікарів, правильне ведення і зберігання картотеки поліклініки;
  • реєстратор надає необхідні усні довідки, допомагає відвідувачам записатися на прийом до лікаря.

Контактні телефони та запис до спеціаліста:

(04868) 6-12-82 – реєстратура лікувального відділення
(04868) 3-53-28 – реєстратура ортопедичного відділення

Часи роботи поліклініки:

Щоденно з 8.00 до 20.00
Суботи з 8.00 до 14.00

Надання невідкладної стоматологічної допомоги ведеться цілодобово. Невідкладна стоматологічна допомога в будні дні надається черговими лікарями, а в нічний час, вихідні та святкові дні-лікарями-стоматологами-хірургами, прийом яких організовано в поліклініці (каб.№ 7).

Обсяг надання допомоги лікарями не виходить за рамки амбулаторного прийому.
Контактний телефон хірургічного кабінету: 3-53-35

ГРАФІК РОБОТИ ЛІКАРІВ ПОЛІКЛІНІКИ:
ТЕРАПЕВТИЧНИЙ ПРИЙОМ

Фото

П.І.Б. лікаря

Категорія лікаря

Кабінет

Час прийому:

Парні дні

Непарні дні

Суботи

Вітвіцька Тетяна Сергіївна

лікар-стоматолог-пародонтолог
Вища

1

14.30-20.30

8.00-14.00

Непарні
08.00-14.00

Капанишина Вікторія Василівна

I

1

8.00-14.00

14.30-20.30

Парна
08.00-14.00

Дінов Юрій Сергійович

II

1

8.00-14.00

-

Парна
08.00-14.00

Волков Олексій Вікторович

лікар-інтерн

1

-

8.00-14.36

Без субот

Лук'янова Єлізавета Олексіївна

-

Декретна відпустка

-

-

-

Мазаева Юлія Віталіївна

Вища

2

14.30-20.30

8.00-14.00

Непарні
08.00-14.00

Латій Ірина Олександрівна

Вища

2

08.00-14.00

14.30-20.30

Парні
08.00-14.00

Тагирця Вадим Георгійович

I

3

-

8.00-14.00

Згідно графіку

Новіцька Алла Олександрівна

лікар зубний
Вища

3

-

14.30-23.30

Згідно графіку

Аленіна Мирослава Василівна

-

Декретна відпустка

-

-

-

Лукашенко Світлана Анатоліївна

Вища

4

14.30-19.00

08.00-12.30

Згідно графіку

Міндруль Дмитро Ігорович

-

4

-

14.30-20.30

Згідно графіку

Осіпчук (Солтик) Татьяна Сергеевна

-

4

8.00-14.36

-

-

Смітюх Олена Андріївна

-

4

-

8.00-14.36

Згідно графіку

Лозинська Марія Олександрівна

II

5

14.30-20.30

14.30-20.30

Парні
08.14.00

Медведева Кіра Анатоліївна

I

5

-

08.00-14.36

Без субот

Мігік Ірина Вікторівна

-

5

-

08.00-14.30

Згідно графіку

Чумаченко Єлла Єнфридівна

Вища

5

-

08.00-14.00

Згідно графіку

Козачинська Надія Сергіївна

Вища

5

8.00-14.00

-

Згідно графіку

Степанов Виктор Дмитриевич

Вища

5

14.30-19.00

08.00-12.30

Згідно графіку

Дроць Олександр Володимирович

Вища

6

8.00-14.00

-

Згідно графіку

Кириллова Ольга Георгіївна

Вища

6

-

14.30-20.30

Згідно графіку

Железняк Ганна Игорівна

II

9

14.30-20.30


008.00-14.00

Непарні
8.00-14.00

Марченко Ірина Михайлівна

II

9

8.00-12.30

14.30-19.00

Парні
8.00-12.30

Щерба Наталя Сергіївна

Вища

9

-

8.00-14.00

Згідно графіку

Наретья Євгенія Геннадіївна

лікар-стоматолог

9

П'ятниця
14.30-19.00

-

-

Рурак Олександр Іванович

лікар-стоматолог

11

08.00-14.00

-

Згідно графіку

Сидорук Вікторія Данилівна

-

11

-

08.00-14.00

Згідно графіку

Алексєюк Оксана Михайлівна

I

14

-

14.30-20.30

Згідно графіку

Задорожна Тетяна Михайлівна

Вища

14

8.00-14.00

8.00-14.00

1-ша, 2-га субота
08.00-14.00

ХІРУРГІЧНИЙ ПРИЙОМ

Фото

П.І.Б. лікаря

Лікарняна категорія
лікаря-стоматолога-хірурга

Кабінет

Час прийому:

Парні дні

Не парні

Суботи

Руденко Ганна Володимирівна

Вища

7

14.30-19.00

08.00-12.30

Згідно графіку

Тихонов Ігор Геннадійович

I

7

8.00-12.30

14.30-19.00

Згідно графіку

Шигарін Михайло Миколайович

I

7

Щоденно
08.00-13.00

14.30-20.36

Без субот

Дроць Олександр Володимирович

-

7

14.30-17.40

08.00-11.10

Без субот

Томіловський Павло В'ячеславович

-

7

Згідно
індивідуального
графіку

Згідно
індивідуального
графіку

Згідно
індивідуального
графіку

Середа Андрій Юрійович

II

7

Згідно
індивідуального
графіку

Згідно
індивідуального
графіку

Згідно
індивідуального
графіку

Вахрушева Світлана Сергіївна

-

7

Згідно
індивідуального
графіку

Згідно
індивідуального
графіку

Згідно
індивідуального
графіку

ОРТОПЕДИЧНИЙ ПРИЙОМ

Фото

П.І.Б. лікаря

Категорія лікаря

Кабінет

Час прийому:

Парні дні

Непарні дні

Суботи

Лянна Інна Георгіївна

Вища

15

14.30-17.40

08.00-11.10

Без субот

Подборський Володимир Пантелійович

Вища

15

8.00-12.30

14.30-19.00

Згідно графіку

Русначенко Сергій Володимирович

I

15

8.00-12.30

14.30-79.00

Згідно графіку

Захарченко Ольга Анатоліївна

-

Декретна відпустка

-

-

-

Кудренко Валерій Михайлович

-

15

14.30-19.00

8.00-12.30

Згідно графіку

Тарасенко Василій Михайлович

Зав.ортопед.від.

15

11.00-14.51

8.00-11.51

Згідно графіку

ДИТЯЧЕ ПРОФІЛАКТИЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ


(Прийом дитячого населення здійснюється на базі дитячої поліклініки за адресою: вул. 1 Травня, 5)



Фото

П.І.Б. лікаря

Категорія лікаря

Кабінет

Час прийому:

Парні дні

Непарні дні

Суботи

Чернявська Оксана Борисівна

Лікар-стоматолог
Вища

306

08.00-14.00

10.00-16.00

-

Боровский Станислав Иванович

лікар-ортодонт
І

309

08.00-14.00

08.00-14.00

Не парні

Костюк Виталий Юрьевич

лікар-стоматолог-дитячий
II

306

13.00-16.00

08.00-16.00

-

Скіра Олександра Євгенівна

лікар-ортодонт
I

309

ПН, СР:
08.00-16.00

ПН, СР:
08.00-16.00

Згідно графіку

Бойко Ольга Олеговна

лікар-ортодонт

306

08.00-11.00

13.00-16.00

-

Наретья Євгенія Геннадіївна

лікар-ортодонт

306

08.00-13.00

-

-

ПРИЙОМ У ШКІЛЬНИХ СТОМАТОЛОГІЧНИХ КАБІНЕТАХ

Фото

П.І.Б. лікаря

Категорія лікаря

Кабінет/школа

Час прийому:

Парні дні

Непарні дні

Суботи

Рурак Олександр Іванович

-

1

Згідно графіку санацій

Аленіна Мирослава Василівна

-

2

Згідно графіку санацій

Костюк Віталій Юрійович

II

3

Згідно графіку санацій

Лозинська Марія Олександрівна

II

4

Згідно графіку санацій

Середа Андрій Юрійович

II

7

Згідно графіку санацій

Латій Ірина Олександрівна

Вища

6

Згідно графіку санацій

Вахрушева Світлана Сергіївна

I

7

Згідно графіку санацій

Негрішна Вікторія Андріївна

-

6

Згідно графіку санацій

смт. ОЛЕКСАНДРІВКА

Фото

П.І.Б. лікаря

Категорія лікаря

Кабінет

Час прийому:

Парні дні

Непарні дні

Суботи

Круп'янич Тетяна Дмитрівна

Вища

9

08.00-14.36

08.00-14.36

-